Kullanım Koşulları

 • Bu sitenin sahibi Çelik Motor Ticaret A.Ş.(“Carwizz”)’dir. https://www.carwizzotoekspertiz.com web sayfasını (“SİTE”) ziyaret ederek site kullanım şartlarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; aşağıda sayılanlarla sınırlı olmaksızın belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz.
 • Carwizz’in yazılı onayı olmadan, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde Site’nin içeriği dağıtılamaz, iletilemez, değiştirilemez, kopyalanamaz, görüntülenemez, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, işlenemez veya başka bir şekilde kullanılamaz.
 • Site’de yer alan ya da Site aracılığı ile verilen bilgiler, herhangi bir şekilde tavsiye olarak kullanılmamalıdır. Carwizz bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermektedir ancak tüm bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmemektedir. Kullanıcılar, Site’de yer alan bilgileri teyit ettirmelidirler. Carwizz istediği zaman, önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın site içeriğindeki tüm bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Carwizz sorumlu değildir.
 • Başkalarının Site’yi kullanımını kısıtlanamaz, engel olunamaz ve Site’nin veya Site’yi kullanılabilir hale getirmek için kullanılan sunucu veya ağların işletimine müdahale edilemez, Site'ye, zararlı program, yazılım, kod ve benzeri materyal gönderilemez.
 • Bilgisayar donanımınızı etkileyen virüs saldırılarından ve Site’den edindiğiniz bilgilere istinaden oluşan kayıp ve hasarlar dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Site’ye erişiminiz ve Site’yi kullanımınıza ilişkin olarak doğrudan veya dolaylı olarak meydana gelebilecek zararlardan Carwizz sorumlu değildir.
 • Site kullanıcıları, web sitesi çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, siteye yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını kabul ederler.
 • Site’de, bu siteden tamamen bağımsız ve Carwizz’in kendi kontrolünde olmayan üçüncü kişilere ait başka web sitelerine linkler bulunabilir. Carwizz bu sitelerde bulunan bilgilerinin doğruluğu garanti etmez. Bu linkler vasıtasıyla erişilen web sitelerinden sunulan hizmetler/ürünler veya bunların içeriği hakkında Carwizz’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcının bu internet sitelerine erişimi tamamen kendi sorumluluğunda ve Carwizz’nin izni dışındadır.
 • Carwizz, kullanıcı tarafından Site’de yer alan formda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon araması ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkına sahiptir. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle Carwizz’in, kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. Kullanıcı, her zaman sebep göstermeksizin Carwizz’e yazılı bildirimde bulunarak bu izni geri almaya yetkilidir.
 • Bu sitenin sunumu ve tüm içeriği T.C. Mevzuatı ve fikri mülkiyet mevzuatı tarafından korunmakta olup, bu sitedeki tüm ticari markalar, logolar, ikonlar, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, alan adı, genel görünüm ve hizmet işaretleri başta olmak üzere, sayılanlarla sınırlı olmaksızın yayınlanan tüm bilgi ve veriler Carwizz veya lisans veren veya marka sahiplerine aittir. Bunlar, sahiplik durumuna göre, Carwizz veya lisans veren veya marka sahiplerinin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde işlenemez, kopyalanamaz, iletilemez, yayılamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullanılamaz ve kalıcı olarak indirilemez. Aksi uygulamalar hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Carwizz’in yasalardan kaynaklanan tüm hakları saklıdır.
 • Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.
 • Site’de sunulan hizmetler için Carwizz tarafından Kullanıcı’ya taahhütte bulunulduğu anlamına gelmez. Kullanıcı, Carwizz’in kendisine hizmet verme zorunluluğunun bulunmadığını, hizmet verme kararının sadece Carwizz’e ait olduğunu, hizmetin verilmesi için Carwizz’in onayının bulunması gerektiğini, Carwizz ile hizmet sözleşmesinin ayrıca yapılacağını ve ancak bu hizmet sözleşmesinin karşılıklı imzalanması ile hizmetin verilebileceğini, sebebi ne olursa olsun Carwizz’in hizmeti vermemesi, onay vermemesi ve/veya hizmet sözleşmesini imzalamaması halinde herhangi bir hak, alacak ve/veya zarar tazmini talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.
 • Carwizz, herhangi bir anda ve zamanda, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak Site’yi, içeriğini, site ve uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün ve bilgileri, güncelleme, değiştirme, geçici veya sürekli olarak durdurma, sonlandırma ve kapatma, "Kullanım Şartları" nı değiştirme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Bu nedenle “Kullanım Şartları” sayfası düzenli olarak takip edilmelidir. Carwizz, Site’ye erişimin kesintiye uğramasından, Site’nin geçici olarak ya da tamamen kapatılmasından doğacak zararlardan sorumlu değildir.
 • Site kullanıcıları, site hakkında veya site ile ilgili bir ihtilâfın çıkması halinde, bu ihtilâfın kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, kullanıcılar ihtilafın çözümünde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.